Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri » Maltepe Patent Maltepe Patent Marka Tescil Başvuru ve Belge İşlemleri, resmi harç bedeli ve en ucuz toplam işlem fiyatlarını Maltepe Patent sunmaktadır.
Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri

Marka

Marka Tescil

Marka Tescil Maltepe;Marka tescili nasıl yapılır, isim hakkı nasıl alınır, marka tescil başvuru işlemleri için Maltepe Patent farkını inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil Maltepe » Yeni Marka, Şirket ve Firma İsimleri

Marka nedir, Markanın önemi nedir, Ortak Marka nedir, Hizmet Markası nedir, Garanti markası nedir ilgili tüm ayrıntıları Maltepe Patent'de bulabilirsiniz.

Marka Nedir » Hizmet, Ortak ve Garanti Markası Nedir

Maltepe Patent, İNDİRİMLİ 2019 marka tescil fiyatları KDV dahil 381 TL, belge ücretleri 668 TL, toplam işlem maliyetleri 1.049 TL, yenileme ücreti 754 TL’ dir.

Marka Tescil Fiyatları » Marka Tescil Ücreti

Marka tescil sınıfları 34 adet ticaret 11 adet hizmet sınıflarından oluşmaktadır.Her bir sınıf altında onlarca mal veya hizmet emtiaları yer almaktadır.

Marka Tescil Sınıfları Listesi

Marka Tescili veya Tescilli Marka Nedir?,Marka tescil belgesi nedir?,nasıl marka tescil başvurusu yapılacağının ayrıntıları Maltepe Patentde bulabilirsiniz.

Marka Tescili Nedir Nasıl Yapılır

Marka Logo tescili nasıl yapılır? Sembol, simge tescili, telif hakları, koruma yöntemleri, fiyatları ve toplam maliyetleri burada bulabilirsiniz.

Marka Logo Tescili Nasıl Yapılır

Marka tescil başvurusu için Maltepe Patent' e gönderilecek Belgeler evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilir bulabilirsiniz. Bize ulaşın.

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler Nelerdir

Online marka tescil nasıl yapılmalıdır, nelere dikkat edilmelidir, ödenecek ücretleri adım adım online marka tescil başvuru yardım dosyasında inceleyebilirsiniz

Online Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır

Maltepe Patent Danışmanlık modülleri;Marka Danışmanlığı;Marka İsimlendirme Danışmanlığı ve Yeni Marka Yaratma Danışmanlığı modüllerinden oluşmaktadır.

Maltepe Marka Hukuki Danışmanlık

Maltepe Patent, Marka tescil süresi ve süreci nedir, tescil sürecindeki itirazlar ve marka tescil belgelendirme iş ve işlemlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Marka Tescil Süresi Nedir

Marka Tescil Belgesi Nedir Nasıl Alınır;Maltepe Patentin marka tescil belgesi için istediği belgeler,süreçler ve toplam maiyetlere ilişkin bilgiler bulabilirsin

Marka Tescil Belgesi Nedir Nasıl Alınır

Maltepe Patent Danışmanlık,Maltepedaki şirketlere yönelik yenilikçi projeler üreten,sektörün önde gelen Marka Patent tescil ofislerinden birisidir.

Marka Tescil Firma,Ofis ve Danışman Seçimi

Marka izleme ve takip hizmetleri Maltepe Patent' in etkili ve önemli hizmet alanlarından birisidir.Bize bilgi@maltepepatent.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

Marka İzleme ve Takip

Maltepe Patent Marka İtiraz işlemleri, TPMK YİDK itirazlarına ilişkin bilgileri, itiraz ücreti, istenen belgeleri ve hukuki argumanları inceleyebilirsiniz.

Marka İtiraz İşlemleri » TPMK YİDK İtirazları

Maltepe Patent,Marka tescil yenileme resmi Türk Patent ücreti 840 TL (KDV Dahil), Hizmet Ücreti 59 TL olmak üzere toplam 899 TL'dir. Bize ulaşabilirsiniz.

Marka Tescil Yenileme İşlemleri » Yenileme Ücreti

Maltepe Patent, Yurtdışı (Uluslararası) marka tescil işlemleri, Madrid protokolü kapsamında tek merkezden çoklu ülke başvurularını inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı Marka Tescil » Uluslararası Marka Tescili

Maltepe Patent, Marka kısmi/tümden devir resmi Türk Patent ücreti 610 TL (KDV Dahil), Hizmet Ücreti 199 TL olmak üzere toplam 845 TL'dir. Bize ulaşın.

Marka Devir İşlemleri » Maltepe Marka Devri Sözleşmesi